صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 185014
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 

معاون رئیس جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی گفت: با درایت دکتراحمدی نژاد قرارداد حق پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال به ارزش 30 میلیارد تومان در آینده ای نزدیک به امضا می رسد.به گزارش خبرگزاری پانا، مهندس محمدعلی آبادی در گفت و گو با سایت خبری سازمان اظهار داشت: خوشبختانه پس از بحث های فراوان و مسایلی که برخی ایجاد کرده بودند سرانجام دکتراحمدی نژاد با درایت خود این مشکل را برطرف کردند و مانع از این شدند که عده ای به هر نحو ممکن این مسأله را به خود منتسب کنند براین اساس در آینده ای نزدیک قرارداد حق پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال با ارزش 30 میلیارد تومان برای 3 سال به امضای سازمان تربیت بدنی و سازمان صداو سیما می رسد.
رئیس سازمان تربیت بدنی با اشاره به دیدار تیم های استقلال و پیروزی تهران در روز جمعه هفته جاری خاطرنشان کرد: دیدار این دو تیم یک اتفاق بزرگ در ورزش کشور است از همه بازیکنان دو تیم می خواهیم که با اخلاق انسانی و روحیات اسلامی والا وارد زمین مسابقه شوند هیچ گونه مسأله حاشیه ای به وجود نیاید دو تیم نباید به هیچ عنوان به داور مسابقه اعتراضی کنند و روز بزرگ ورزش را خدشه دار کنند از طرفی از تماشاگران عزیز هم این درخواست را داریم که با اخلاق محمدی گام به ورزشگاه بگذارند و حتی تیم حریف را تشویق کنند چون هر دو تیم متعلق به این مرز و بوم هستند.

  
پنج شنبه یازدهم 7 1387
 

اداره کل تربیت بدنی استان تهران در آستانه شهرآورد دو تیم محبوب، پرافتخار و مردمی پایتخت، ضیافت شامی بر پا می کند تا شبی باشکوه و سرخابی را رقم بزند. به گزارش خبرگزاری پانا، علیرضا مددی ، مدیر کل تربیت بدنی استان تهران در این خصوص اظهار داشت: هدف از این برنامه ارج نهادن به این دو باشگاه افتخارآفرین است. تلاش داریم با فراهم کردن یک محیط صمیمی با حضور کادر فنی و بازیکنان دو باشگاه پر افتخار استقلال و پرسپولیس، حمایت خود را از عزم جدی و اراده خلل ناپذیر این دو باشگاه بزرگ برای حضور قدرتمندانه در عرصه لیگ قهرمانان آسیا و فتح جام قهرمانی این قاره کهن اعلام کنیم.
وی افزود: در این همایش همدلی و همراهی، این پیام را به میلیون ها هوادار دو تیم خواهیم رساند که داربی شصت و پنجم پایان راه نیست و آغازی برای تکرار افتخارات گذشته در عرصه فوتبال آسیاست. 
این ضیافت، ساعت 20 روز چهارشنبه در هتل المپیک بر پا می‌شود.

  
پنج شنبه یازدهم 7 1387

تهران - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان تربیت بدنی گفت : دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهور کشورمان در نشست ویژه دوشنبه شب با امتیاز پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال موافقت کرده است . مهندس محمد علی آبادی دوشنبه شب در گفت وگوی کوتاه تلفنی با برنامه نود افزود : به این منظور قرار بود پیشترجلسه‌ای با حضور رییس جمهوری، عزت الله ضرغامی رییس صداوسیما و رییس سازمان تربیت بدنی برگزار شود که به دلیل سفر دکتر احمدی نژاد به نیویورک به امشب موکول شد . وی با تاکید بر این نکته که رییس جمهوری در جلسه دوشنبه شب نسبت به این قضیه نظر مساعد داشت اضافه کرد : خوشبختانه رییس جمهوری رهنمودهای لازم را ارایه دادند و مقرر شد توافق نهایی میان دو سازمان مذکور صورت گیرد . مهندس علی آبادی همچنین در این گفت وگوی تلفنی اظهار داشت:متاسفانه بعضا برخی از افراد در این خصوص ، نگرش سیاسی دارند و سعی می‌کنند با انعکاس مشکلات فوتبال بیشتر خود را مطرح کنند . لازم بذکر است که کنفدراسیون فوتبال آسیا ، تاکید کرده بود که اگر مشک

سه شنبه نهم 7 1387
X